עד 20% הנחה: "טקסי ואן" הכריזה על מחירים חדש

על רקע התעוררות קלה בענף התיירות בישראל, טקסי ואן הודיעה היום על מחירים חדשים עבור הזמנת מונית מ/אל נתב"ג בשנת 2024, מהרו להזמין, המבצע מוגבל בזמן.
מונית גדולה VIP מסוג מרצדס V קלאס בצבע לבן חונה בשטח פתוח, ברקע יש מסוק בצבע כהה המוכן להטסת נוסעים.

תוכן עניינים

המחירים החדשים כוללים הנחות של עד 20% על נסיעות ברחבי הארץ.

חברת "טקסי ואן", המפעילה שירותי מוניות גדולות בישראל, הכריזה על מחירים חדשים החל מ-1 בינואר 2024. המחירים החדשים כוללים הנחות של עד 20% על מוניות גדולות מ/אל נתב"ג.

ההנחות ניתנות על נסיעות שמוזמנות מראש, לפרטיים ועסקים, מ/אל שדה התעופה בן גוריון. 

מנכ"ל החברה מסביר: "המחירים המוזלים הם עבור ישראלים מכל חלקי הארץ, ההנחות החדשות ניתנות על מנת להנגיש שירותי מוניות גדולות מ/אל נתב"ג ליותר אנשים. אנו רוצים להפוך את שירותי המוניות הגדולות ליותר אטרקטיביים עבור אנשים פרטיים ועסקים, אנו מאמינים שההנחות החדשות שלנו יסייעו לנו להשיג את המטרה הזו".

אולי יעניין אתכם גם:

הנחות על הזמנות מראש

כדי שתוכלו לקבל את ההנחה, תצטרכו להזמין מונית מראש מ/אל נתב"ג דרך וואטסאפ, בין אם מדובר בנסיעה לכיוון אחד ובין אם מדובר בנסיעה "הלוך חזור". הנחות ניתנות על סמך זמן הזמנת המונית, כאשר ההנחה הגדולה ביותר ניתנת עבור הזמנות מראש של 72 שעות.

מומלץ עבורכם ב-2024:

הנחות לנוסעים קבועים וקבוצות

נוסעים קבועים של "טקסי ואן" יכולים ליהנות מהנחות של עד 20% על הזמנות לכל חלקי הארץ.

קבוצות של 5,6 אנשים ומעלה יכולות ליהנות מהנחות של עד 10% על הזמנות. חשוב להדגיש כי ההנחות ניתנות רק עבור נסיעות בינעירוניות.

חברת "טקסי ואן" היא חברת מוניות גדולה בישראל, המפעילה צי של כ-120 מוניות מסוג ואן. החברה מציעה שירותי מוניות VIP בכל רחבי הארץ.

שירותי מוניות נוספים שאנו מעניקים ללקוחותינו:

השאירו תגובה

רישמו את האימייל שלכם כדי לקבל מידע על מבצעים