כל העצות של מנכ"ל TaxiVan לפני הזמנת מונית גדולה ב-2024

עצות של מומחה: כך תוכלו בכמה צעדים להזמין מונית גדולה לנתב"ג במחיר הוגן. מנכ"ל חברת TaxiVan משתף את כל הישראלים בכמה טיפים מנצחים.

תוכן עניינים

הטיפים החשובים שיעזרו לכם לחסוך כסף בהזמנת מוניות גדולות לשדה תעופה בן גוריון

להזמין מונית גדולה מרגיש לעיתים כמו הזמנת כרטיס טיסה – אתם מפחדים לשלם יותר מדי ולצאת פראיירים. ישראלים רבים חוששים להזמין מונית גדולה מפני שאין מחירון מוניות גדולות, ואין סימן או גורם רשמי להסתמך עליו.

מחכים להזדמנות המושלמת?

אולי יכולתם להשיג מחיר טוב יותר אם רק הייתם מזמינים בזמן הנכון, או מחברת מוניות גדולות אחרת. אבל האמת היא שאף צרכן אינו יכול להיות מומחה בכל נושא. אז לקראת 2024, מנכ"ל חברת TaxiVan יעזור לכם להזמין מונית גדולה לנתב"ג מראש, ולעשות את זה במחיר הנכון.

עונת תיירות החורף בפתח, ובדיוק רגע לפני שאתם מחפשים בין האתרים השונים בגוגל ומזמינים מונית, החלטנו להביא לכם עוד כמה סודות של מומחה ישראלי מענף המוניות, שאלנו אותו מה הם הטיפים החשובים שיעזרו לישראלים לחסוך כסף בנסיעה עם מונית גדולה לשדה התעופה דוד בן גוריון.

שירותי מוניות נוספים:

טיפ 1: השוואת מחירים

רוני נימני, מנכ״ל טקסי ואן: "כשמדובר בהזמנת מונית גדולה אני תמיד ממליץ להשוות מחירים, עדיף לבחור בחברת מוניות בעלת מוניטין עשיר, ולהיות רגועים. אם תזמינו מונית גדולה מחברת מוניות לא מוכרת רק בגלל מחיר זול, אתם עלולים להיתקל בהפתעות לא נעימות, הנהג יכול להבריז ברגע האחרון, מה שיגרום לכם להפסיד את הטיסה".

"בנוסף, אם אתם נוסעים עם ילדים, התוכניות יכולות להשתנות ברגע האחרון, ולכן כדאי להיות בראש שקט. ניתן להשתמש בשירות של "טקסי ואן" שמאפשר בין היתר ליצור קשר עם עם המוקד בוואטסאפ 24 שעות מכל סיבה שהיא״.

כל העצות של רוני נימני – אוטוריטה בולטת בישראל בענף המוניות, ניתנות לכם לאחר שנים רבות של ניסיון. לדעתו, צרכנים רבים בישראל אינם  מבינים את הפוטנציאל המלא של הזמנת מונית גדולה לנתב"ג.

אולי יעניין אתכם גם:

טיפ 2: שירות 24 שעות

שירות 24 שעות הרבה יותר חיוני ממה שאתם חושבים, במיוחד אם אתם צריכים להזמין מונית גדולה לנתב"ג בלילה. חברת מוניות גדולות שמכבדת את עצמה תעניק שירות שפועל 24 שעות ביממה באמצעות אפליקציית וואטסאפ או באמצעות מענה אנושי.

"שירות הלקוחות שלנו מקבל מאות פניות ביום, 24 שעות, כאשר כמעט בכל שיחה עולה הצורך בהכוונה וייעוץ מקצועי" אומר רוני נימני.

הנתונים בשטח מלמדים על הצורך של צרכנים רבים בשירות מסביב לשעון. לכן, חברת "טקסי ואן" השיקה שירות ראשון מסוגו בישראל המעניק תמיכה מלאה ללקוחות שהזמינו מונית גדולה לנתב"ג באמצעות אפליקציית וואטסאפ.

טיפ 3: ליהנות מהמחיר הטוב ביותר

״כדי ליהנות מהמחיר הטוב ביותר בהזמנת מונית גדולה לשדה התעופה בן גוריון מומלץ להזמין מונית הלוך וחזור יחד ולא לפצל. אצלנו לדוגמה, מי שמזמין מונית גדולה לשדה התעופה, היא כוללת אפשרות למסור לנהג את פרטי הטיסה, כך הוא יוכל לעקוב אחר זמן הנחיתה המשוער, ולהמתין לכם בנתב"ג בדיוק בזמן הנכון."

מומלץ עבורכם ב-2024:

טיפ 4: ליהנות מההנחות האטרקטיביות ביותר

"הטיפ הכי חשוב לחסכון בהזמנת מונית גדולה לנתב"גהוא להזמין זמן רב מראש. אם מדובר בנופש משפחתי לא כדאי לכם לחכות לרגע האחרון. חברת מוניות יכולות לעלות מחירים בעקבות ביקושים גדולים.

הזמינו מונית גדולה כמה שיותר מוקדם – בעונת השיא יש מחסור בעיקר במוניות ואן, אך אל תתפתו למחירים נמוכים מאוד, שמוצעים על ידי חברות מוניות לא מוכרות. שווה להשקיע עוד כמה שקלים כדי לדעת שהכל יעבור בצורה מושלמת"

תודה מיוחדת לרוני נימני מנכ"ל טקסי ואן שעזר בהכנת הכתבה.

שירותי מוניות נוספים שאנו מעניקים ללקוחותינו:

השאירו תגובה

רישמו את האימייל שלכם כדי לקבל מידע על מבצעים