השוואת מחירים: מוניות גדולות בישראל

השוואת מחירים בתחום התחבורה הפרטית בישראל היא פופולרית ונפוצה במיוחד כאשר מדובר על הזמנת מוניות גדולות. לדוגמא: כאשר רוצים להזמין מונית גדולה לנתבג, ניתן להשוות מחירים בין חברת מוניות שונות, כדי למצוא שירות מוניות במחיר הנמוך ביותר.
מונית מרצדס V קלאס בכביש של שדה התעופה בן גוריון

תוכן עניינים

מוניות גדולות השוואת מחירים - המדריך השלם

הזמנת מונית גדולה מוכרת פחות לצרכן הישראלי הממוצע, ואינו מוכר לכל אדם באופן מלא. המטרה שלנו היא להעניק לכם מידע רב ככל הניתן כדי שתוכלו לקבל החלטה צרכנית נבונה, רק כך תוכלו להיות מודעים יותר, ותדעו איך להימנע מחאפרים, או מחירים יקרים מדי. וכן, חשוב לשאול את עצמכם לפני – מהם הצרכים שלכם.

דוגמאות לשימושים נפוצים של במונית גדולה:

מתי הזמן הנכון ביותר להזמין מונית גדולה לנתבג?

אחד הדברים החשובים ביותר בחיים הוא תזמון. כך גם בתחום הצרכנות, אם אתם רוצים לקבל שירות טוב במחיר משתלם, כדאי לכם להתחיל עם השוואת מחירים בין החברות השונות כמה שיותר מוקדם.

חיפוש מונית גדולה בזמן הנכון יכול לחסוך לכם הרבה כסף. לדוגמא: אם אתם צריכים מונית בחג הקרוב, כדאי לכם להתחיל לברר עלויות וזמינות לפחות שבועיים לפני.

בחגי ישראל זמינותם של מוניות גדולות פוחתת משמעותית, ועקב כך, יהיה לכם הרבה יותר קשה למצוא מונית גדולה במחיר סביר.

מחירי מוניות גדולות מושפעים ע"י גורמים נוספים כמו:

בישראל קיימים מספר דגמים של מוניות גדולות, הדגם הראשון הקטן הוא מדגם מיניוואן המאפשר נסיעה בו זמנית של 5,6 נוסעים בוגרים,

הדגם השני מאפשר נסיעה משותפת של 7,8 נוסעים ומעלה.

אם אתם קבוצה של 5 נוסעים אין סיבה לשלם תוספת עבור מונית יקרה יותר של 7,8 נוסעים. תשומת לב לנתון זה יכולה להשליך באופן ישיר על מחיר הנסיעה.

גורמים נוספים שעלולים להשפיע על מחיר הנסיעה כוללים בקשות מיוחדות, המצריכות מונית המותאמת במיוחד עבורכם. לדוגמא:

  • מונית גדולה נגישה לנכים בכיסא גלגלים
  • מונית גדולה עם מושב בטיחות או בוסטר לתינוקות או ילדים קטנים.

חשוב שכל נוסע בישראל ידע שבאופן כללי מחירי מוניות רגילות וגם מוניות גדולות מושפעים מ:

  • מרחק הנסיעה
  • זמן הנסיעה
  • שעת הנסיעה

באותו נושא:

מונית מרצדס V קלאס בכביש של שדה התעופה בן גוריון

למצוא את העסקה הטובה ביותר

עריכת השוואת מחירים מצריכה מכם בעיקר זמן וסבלנות. ע"י הקדשת 20 דקות מזמנכם תוכלו לחסוך סכומים משמעותיים בפעם הבאה שתרצו להזמין מונית ואן גדולה.

הטריקים, והמניפולציות:

כל חברה עסקית היא שחקן במגרש הקומבינות הישראלי, שיטת שיווק מוכרת היא – לנסות להיראות זול, אבל בתכלס, גובים מכם את הכסף במקום שלא תרגישו, מה שמחייב אתכם להיות יותר ערניים , ולהתנהל נכון.

סקר שערכו צוותי התחקירנים שלנו בהנהלת מוטי לוין, חושף פער מחירים משמעותי בין תחנות מוניות וחברות הסעות בישראל, את הסקר ערכנו בין 30 חברות בישראל המציעות שירותי מוניות גדולות לנתבג.

התחקירנים שלנו התבקשו לקבל הצעת מחיר לנסיעה מביתם במרכז תל אביב לנתבג עבור נסיעה של 5 אנשים, כך שלסדרן לא הייתה ברירה אלה להציע להם מונית גדולה, כך הצלחנו לחשוף פעם של 29% במחירי הנסיעה בין תחנת מוניות מקומית לבין חברת הסעות מוכרת בישראל.

באופן כללי ומדויק יותר אנו יכולים להגיד כי מחיר מונית גדולה מתל אביב לנתבג מתחיל מ-250 ש"ח ויכול להגיע עד 350 ש"ח תלוי בתאריך הנסיעה, שעת הנסיעה, ומספר הנוסעים.

המלצות נוספות:

הנה כמה דברים שאנחנו ממליצים לשים עליהם דגש:

אנחנו יודעים שמחיר הנסיעה חשוב לכם, אך אל תוותרו על מקצועיות, מוניטין, וניסיון. לאחר שקיבלתם את המחיר הנמוך ביותר, אנו ממליצים לבדוק בקפידה גם את הגורמים הבאים:

המלצות של לקוחות או שותפים עסקיים: חברות עם היסטוריה יציבה הן בדרך כלל אמינות יותר מחברות חדשות, המלצות אותנטיות של לקוחות או שותפים עסקיים יכולות לספק עדות טובה לאמינות החברה.

מוניטין החברה: שביעות רצון הלקוחות, דעות של מומחים, תרומה לקהילה, ניתוח מדיה חברתית, כל אלה יכולים להעיד על חברה בעלת מוניטין גבוה.

מדיניות החברה: מדיניותה של חברה עסקית היא עדות נוספת לאמינותה. חברות עסקיות עם מדיניות ברורה ושקופה בדרך כלל אמינות יותר.

התנהגות החברה: חברות שמקיימות את הבטחותיהן הן בדרך כלל יותר אמינות מחברות שמפרות הבטחות.

המלצות נוספות:

לסיכום, כמה כסף השוואת מחירים תחסוך לכם?

השוואת מחירים תחסוך לכם עשרות ואפילו מאות שקלים בכל פעם שתזמינו מונית גדולה, במיוחד אם תקפידו על כל הכללים שלנו, ותעשו השוואת מחירים בדרך הנכונה. כמו שהזכרנו מקודם, השוואת מחירים נכונה מתחילים כמה ימים לפני מועד הנסיעה, ומקפידים על קבלת הצעת מחיר מסודרת בשיחת טלפון, באימייל, או בוואטסאפ. אנו ממליצים להתחיל עם חברת TaxiVan.co.il המעניקה שירותי מוניות גדולות במחירים משתלמים מכל חלקי הארץ, להצעת מחיר מהירה עבור את עמוד הבית שלנו ומלאו טופס מיוחד. בהצלחה!

שירותי מוניות נוספים שאנו מעניקים ללקוחותינו:

השאירו תגובה

רישמו את האימייל שלכם כדי לקבל מידע על מבצעים