האם מוניות גדולות זמינות בכל עיר בישראל?

למה חשוב שבכל עיר בישראל ניתן יהיה להזמין מונית גדולה? משפחות גדולות בוחרות להזמין מונית גדולה מסיבות רבות. ראשית, מונית גדולה היא כלי רכב גדול כך שהיא יכולה להכיל את כל בני המשפחה והמטען בקלות. שנית, מונית גדולה מסוג ואן בטיחותית יותר ממונית סטנדרטית, במיוחד עבור משפחה עם ילדים קטנים.
מונית מרצדס V קלאס בכביש של שדה התעופה בן גוריון

מונית גדולה - הפתרון הנכון עבור משפחות גדולות

תוכן עניינים

קודם כל, למה כדאי לכם להזמין מונית גדולה: נתחיל עם סיפור על משפחה ישראלית נגיד – משפחת לוי. משפחת לוי הייתה משפחה גדולה, עם 4 ילדים: בן, בת ושני תאומים. בני המשפחה גרו בעיר ראשון לציון, והם היו נוסעים לעיתים קרובות לחו"ל.

בחופשה האחרונה, משפחת לוי התקשרה אלינו כדי להזמין 2 מוניות סטנדרטיות כדי להגיע לנתב"ג, הסדרן הבין שהם לא מכירים את הפתרון הנכון עבור משפחות גדולות – מונית גדולה. משפחת לוי כמו משפחות רבות בישראל לא מודעות לכך שאפשר להזמין מונית גדולה לנתב"ג שתחסוך לכם כסף ואת הצורך לפצל את הנסיעה לנתב"ג ל-2 מוניות קטנות. 

מונית גדולה מסוג ואן מתאימה לקבוצות נוסעים עם הרבה מטען. מונית גדולה מעניקה מרווח עצום למשפחות שנוסעות לנתב"ג עם הרבה מזוודות. בנוסף, אם תזמינו מונית גדולה תוכלו לבקש מראש מונית עם כיסא בטיחות לילד או לתינוק.

באותו נושא:

נחזור לנושא שלנו - היכן בישראל ניתן להזמין מונית גדולה?

ניתן להזמין מונית גדולה בכל הערים הגדולות בישראל. בדרך כלל, שירותי מוניות גדולות זמינים הן דרך תחנות מוניות מסורתיות ולא באמצעות יישומי מוניות. הנה כמה מהערים הגדולות בישראל שבהן ניתן להזמין מונית גדולה ל-6 אנשים: תל אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע, ראשון לציון, חולון, פתח תקווה, רמת גן, נתניה, אשדוד, ואילת.

בנוסף לערים הגדולות, ניתן למצוא שירותי מוניות גדולות ל-6 נוסעים גם בערים קטנות יותר, במיוחד בערים עם אזורי תעסוקה רבים. כאשר אתם מזמינים מונית ואן גדולה ל-6 נפשות, חשוב לוודא שהסדרן בתחנת המוניות מבין בדיוק איזה כלי רכב אתם צריכים.

רוב חברות המוניות הגדולות מחזיקות במוניות מסוג ואן המיועדות ליותר מ-4 נוסעים, אך חברות קטנות שנותנות שירות מקומי בלבד בדרך כלל מעניקות שירותי מוניות סטנדרטיים בלבד.

בחרנו עבורכם את הדרך העדיפה להזמנת מונית גדולה על פי הסדר:

  1. טלפון
  2. וואטסאפ
  3. אינטרנט
  4. אפליקציה

הדרך הבטוחה ביותר להזמין מונית גדולה היא באמצעות הטלפון, בשיחה תצטרכו לתת לסדרן פרטים אישיים כמו: המיקום שלכם והמיקום אליו אתם רוצים להגיע, מספר הנוסעים, שם מלא, כתובת אימייל, ומספר טלפון.

מחיר הנסיעה במונית גדולה משתנה בהתאם לעיר, שעת הנסיעה, מרחק הנסיעה, ולכללי תחנת המוניות שמספקת את השירות.

המלצות נוספות:

הנה כמה טיפים להזמנת מונית גדולה:

1. הזמינו את המונית מראש, במיוחד אם אתם נוסעים בשעות העומס או בימי חג.
2. חשוב מאוד לדבר עם סדרן התחנה בטלפון ולא להסתמך על הזמנה באפליקציה או באתר.
3. ודאו שהנהג מוסמך ויש לו רישיון נהיגה בתוקף.
4. אל תשכחו להודיע מראש על כל מטען נוסף שיש לכם או על כל שינוי שתרצו לבצע לאחר הזמנת המונית.

שירותי מוניות נוספים שאנו מעניקים ללקוחותינו:

השאירו תגובה

רישמו את האימייל שלכם כדי לקבל מידע על מבצעים